KURULUŞ 1981
   Ana Sayfa      Turnike Sistemleri      Tripod Turnikeler

 

Tripod 3 Kollu Turnikeler

 

Tüm turnikelerin üzerine kart okuyucu terminal , parmak izi okuyucu terminal ve yüz tanıma okuyucu terminali monte edilebilir.

 

 

PKSN LTT 303PKSN LTT 303ADPKSN LTT 303ASPKSN LTT 303D 

 

PKSN LTT 303EPKSN LTT 303JPKSN LTT 303SPKSN LTT 313 

 

PKSN LTT 313DPKSN LTT 313EPKSN LTT 313EDPKSN LTT 323 

 

 

TURNİKELERİN ORTAK ÖZELLİKLERİ;

ü  Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir.

ü  Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

ü  Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. (Hep öyle kalır)

ü  Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir.

ü  Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi mekanizmanın özelliği dolayısıyla mekanik olarak yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

ü  Yangın ve deprem gibi çok hızlı kaçış istenildiğinde opsiyonel olarak firmanın; Yangın veya deprem alarm sisteminden aldığı bir kontakla turnikenin ön kolu düşer veya yana kayar. Böylelikle serbest kaçış sağlanır. Aynı şekilde protokol geçişlerde bir düğmeye basılarak ön kol düşürülüp özel ziyaretçilerin serbest geçişi sağlanır.

ü  Göbek ve Kollar: Göbek alüminyum dökümdür. Kollar polisajlı parlak alüminyum malzemedir. Geçişlerde doğal olarak elbise yani kumaş sürtünür. Bu binlerce defa tekrarlandığında kollar baştan mat olarak yapılmışsa kumaş sürtünmesi dolayısıyla bir kısmı parlar ve ilerde hoş bir görüntü oluşturmaz.


 

 

 

TURNİKELERİN ORTAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

ü  Çalışma : Her iki yönde de ayarlanabilir, giriş ve çıkış imkanı

ü  Kasa : AISI 304 kalite paslanmaz çelik (EN 10082-2Grade 1G/2G)

ü  Göbek ve Kollar : CNC ile işlenmiş alüminyum döküm göbek, Polisajlı alüminyum kollar

ü  Fonksiyonlar : Elektronik mikro işlemci kontrolü ile her iki yöne geçiş bilgisi alma, elektronik kart üzerinden açma ve kapama sürelerinin ayarlanabilme özelliği, hafıza modu ile daha hızlı geçiş yapabilme imkanı

ü  Mekanizma: Mekanizma monoblok gövdedir, mekanizma kontrol kamları AISI 304 kalite paslanmazçelikten üretilmiştir.

ü  Güç Kaynağı : 220 Vac 60 Hz Switch mode besleme,Çalışma gücü Max 10 Watt, Dahili voltaj 24 Vdc Max.

ü  Ortam Isı Mukavemeti : -10/ +50 C° (termostatlı ısıtıcı ile -40 C° de çalışma imkanı) ortam nemi %95 Max.